Electronic Tournament Management System (ETMS) : Abraham Geldenhuys Ope LTPD

Mat 1 Mat 2 Mat 3 Screen1 Screen2

Results Pairing List Team

U/08 Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
O/8 B (14.0 - 80.0 Kg) Pretorius, Deon BRACK Van Der Sandt, Keagan J.M. SR Vos, Kaleb PARO Du toit, Christiaan DROS 4
O/8 E (14.0 - 80.0 Kg) Conradie, Marcus PAROW Nel, Christiaan BRACK 2
O/8 C (14.0 - 80.0 Kg) Goussard, Henry HELD Gongo, cba GOOD Hugo, Tristan OLYM Du Plessis, Adriaan CERC 4
O/7 D (14.0 - 80.0 Kg) McKenzie, Connor PARO Krohn, Andrich BRACK 2
O/8 D (14.0 - 80.0 Kg) Stadler, Rudy BRACK Maree, Drico BSKW Noble, Liam HELD Lamprecht-Vertue, Len CERC 4
O/8 A (14.0 - 80.0 Kg) Jordaan, Morne DROS Siebritz, jordan GOOD 2
U/06 Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
O/6 B (14.0 - 80.0 Kg) Russell, Chistopher GOOD Nel, Franna DROS Roeloffse, Pierre CERC Bester, Alex PAROW 4
O/6 C (14.0 - 80.0 Kg) Hugo, Evan OLYM McKenzie, Carter PARO 2
O/6 A (14.0 - 80.0 Kg) Abrahams, Carter GOOD Rademeyer, Lou OLYM Lubbe, Kaylim HELD 3
U/10 Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
O/10 C (14.0 - 80.0 Kg) Von Landsberg, Johan DROS Jansen, Chad GOOD Conradie, C.J. PAROW Jordaan, Armand DROS 4
O/10 F (14.0 - 80.0 Kg) Thomson, Dylan PAROW Humphries, Ethan SRWC 2
O/10 D (14.0 - 80.0 Kg) Van Tonder, Vanna PAROW Du Plessis, Kane PAROW Doubell, Aidan BRACK De Vries, Hendre OLYM 4
O/10 A (14.0 - 80.0 Kg) Davids, Joshua OLYA Newton, Ewart HELD 2
O/10 B (14.0 - 80.0 Kg) Jooste, André HELD Smith, Abduragman LOTS Blom, D'Zil BRACK Dampies, Bradley SRWC 4
O/10 E (14.0 - 80.0 Kg) Korff, Clayton BRACK Carolus, Marlin SRWC Du Plessis, Berto PAROW 3
U/07 Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
O/7 A (14.0 - 80.0 Kg) Roos, HW BSKW Pienaar, De Wet BRACK Sinclair, Luke PAROW 3
O/7 B (14.0 - 80.0 Kg) Le Roux, Boeta BRACK Burger, Bulle GOOD 2
U/11 Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
O/11 C (14.0 - 80.0 Kg) Conyers, Reece PAROW Bester, Lian PAROW 2
O/11 A (14.0 - 80.0 Kg) Oktober, Dawid OLYD Smuts, Jyuval OLYM 2
O/11 D (14.0 - 80.0 Kg) Boonzaaier, Simon PAROW Barnard, Janru BRACK 2
O/11 E (14.0 - 80.0 Kg) Boonzaaier, Gideon PAROW Meintjes, Chad BRACK 2
O/11 B (14.0 - 80.0 Kg) Smuts, Noam OLYM Kruger, Andrew DROS 2
U/09 Freestyle First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
0/9 C (14.0 - 80.0 Kg) Barnard, Adriaan BRACK De Bod, Chrisjan DROS 2
0/9 A (14.0 - 80.0 Kg) Newton, John HELD Snyman, Machiel DROS 2
0/9 B (14.0 - 80.0 Kg) Beukes, Robin HELD Davids, Logan OLYA Lubbe, Keagan HELD Lourens, Thinus CERC 4
U/11 Female First Place Team Second Place Team Third Place Team Fourth Place Team Total
DAMES A (14.0 - 80.0 Kg) Burger, Anne OLYM Tchoufon, Leila LOTS Filander, Surishney SRWC Westraadt, Mamischka BETD 4
DAMES B (14.0 - 80.0 Kg) Roeloffse, Anouk CERC Burger, Danelle GOOD Le Roux, Mia OLYM 3